777 959 920

Vše o sedacích soupravách

Při koupi sedací soupravy nás zajímá spousta věcí, mnohdy nás napadnou až je již sedačka koupená doma, a to může být pozdě. Na našich stránkách najdete návod jak vybrat sedací soupravu. Zde najdete sice stručný, ale odborný návod jak si vybrat tu správnou sedací soupravu. Někteří z vás možná ocení i služby bytového architekta, který vám poradí nejen ze sedací soupravou, ale s celkovým pojetím interiéru.

Pro mnohé je také velmi důležité vybrat správný druh látky na potah vybrané sedačky. I této záležitosti se na webu věnujeme a jednotlivé látky jsou zde rozebrány z pohledu základního rozdělení a zároveň je zde stručný návod na údržbu a čištění jednotlivých druhů látek. Každá z uvedených látek má své přednosti a je pak na vás vybrat tu, která vám bude funkčně nejvíce vyhovovat. V kategorii o látkách jste našli i údržbu dané látky a v samostatném oddíle se pak věnujeme údržbě sedací soupravy jako celku. Od vybalení sedací soupravy přes zamezení opotřebení až po údržbu mechanizmů sedačky.

Protože existuje i skupina lidí, kteří by rádi viděli proces jak vzniká jejich sedací souprava, připravili jsme pro vás pojednání právě o takovém postupu. Najdete ho na stránce výroba sedacích souprav.  A závěrem vás můžeme pozvat na referenční stránky do fotogalerie.