777 959 920

Sedací soupravy SILVANO

Rohové sedací soupravy pod názvem Silváno představují variabilní sedací soupravy v opravdu širokém pojmu. A právě i ohlasy od zákazníků umožňují zlepšit vlastnosti sedacích souprav takřka k dokonalosti. Komfort sezení popřípadě přespání na sedací soupravě je prvotním důvodem, proč stále přemýšlíme nad modifikacemi těchto sedacích souprav.

Sedací soupravy nové základní kritéria  

Základní novinkou sedací soupravy Silvámo je její celková výška a výška samotného sedáku. Nejde tedy jen o pohodlné sezení, ale také možnost pohodlně se posadit a také vstát. A nejen uvidíte ten rozdíl, ale hlavně ho pocítíte. Pokud je také sedací souprava vysoká je opření velmi příjemné a pohodlné. A tyto věci se právě změnily k lepšímu. 

Sezení na sedací soupravě s různou tvrdostí, asi to znáte každý člověk je trochu jiný. Někdo má rád tvrdší sezení a druhý měkčí. Jak to vyřešit ? Sedací soupravy rohové Silváno vám prostě nabídnou obě možnosti, při koupi si tedy zvolíte i tvrdost sedáků.

Vzhledem k tomu že jde o variabilní sedací soupravy, pak můžete základní díly spojit s těmi doplňkovými a sestavit sedací soupravu přesně podle svých představ. Navíc vždy můžete volit i možnost rozkládacího mechanizmu a také možnost volby úložného prostoru.

Sedací souprava Silvano a její barevná variace

Další neocenitelnou službou pro vás je pak opravdu nepřeberné množství barev a typů potahových látek, keré si můžete vybrat sami, nebo vám můžeme s výběrem pochopitelně pomoci.

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Rohová sedací souprava Silvano

Sleva 40 %
Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
29 200 Kč

Rohová sedací souprava Silvano

Sleva 40 %
Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
20 700 Kč