777 959 920

Sedací Soupravy Na Míru

Sedací soupravy na míru jsou sedačky, jejichž rozměry upravujeme na přání zákazníka Základní rozměr lze upravit pouze v šířce jednotlivých stran. Nelze upravit výšku a hloubku sedací soupravy. Sedací soupravy na míru vyrábíme již mnoho let, díky tomu máme spoustu zkušeností a jsme v tom opravdu dobří. Sedací soupravy upravené na míru jsou stále populárnější mezi zákazníky. Jsme schopni upravit sedací soupravu téměř na jakýkoliv rozměr, pokud to je konstrukčně možné. Neváhejte nás proto kontaktovat. Rádi Vám poradíme a nabídneme možnost úpravy vámi vybrané sedací souprav dle Vašich požadavků.

Sedací soupravy na míru vašeho pokoje

Každý zákazník je trochu jiný a je proto jasné, že je nutné přistupovat k němu individuálně. Nejen že se liší velikosti místností, kam sedací soupravu chcete umístit, ale pochopitelně každý může mít i rozdílnou představu o velikosti sedačky. A protože velikost místnosti můžete změnit jen ve vyjímečných případech je tou správnou cestou změna velikosti sedačky. Líbí se vám konkrétní model, ale nezapadá do vašeho pokoje? Právě pro tyto případy jsme zde my a sedačku vám nastavíme tak aby to bylo nejlepší řešení. 

Výhodou takovéto sedací soupravy na míru, že se nejedná o kompromisní řešení, ale tato sedačka přesně zapadne do koncepce vašeho pokoje. Speciálně rohové sedací soupravy mohou díky takové úpravě vyniknout.

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Kožená sedací souprava rohová Nevada

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
67 300 Kč

Sedací souprava rohová Nevada

Sedací souprava rohová Nevada
Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
33 650 Kč