777 959 920

Sedací soupravy jak se nanapálit

Výběr sedací soupravy

Vybrat novou sedačku není vždy jednoduché, a je potřeba zvážit, zda jsou vhodnější rohové sedací soupravy, nebo klasická sedačka. Záleží nejen na vašem vkusu, ale i dispozicích dané místnosti. Také potřebujete zvážit, zda sedací souprava bude sloužit i jako permanentní či příležitostná postel. V takovém případě se zaměřte na kategorii rozkládací sedací soupravy nebo rohové rozkládací sedací soupravy. Vybírat si jistě budete chtít i podle potahu, buď půjde o čalouněné (látkové), eko kůži nebo kožené sedací soupravy.  Všechny naše sedačky poskytují vysoký komfort sezení. Sedací soupravy nabízíme v několika provedeních – klasické, retro, moderní i luxusní sedací soupravy. K většině sedaček můžete mít i doplňky navržené přímo v designu konkrétního modelu sedací soupravy. U některých sedaček nabízíme polohovatelné opěrky hlavy.

Nenechte se napálit

Jak snadno vybrat sedací soupravu a nenapálit se? Základní pravidlo je, sedací soupravy vybírat s rozmyslem. Není všechno zlato, co se třpytí, zde to platí obzvláště. Dejte si pozor na levné napodobeniny kvalitních sedacích souprav, a to proto, že cena často hraje klíčovou roli, při výběru. Ale jak je všeobecně známo, jak kvalita práce, tak i kvalitní materiály, něco stojí. Na první pohled není rozdíl patrný, ale čas prokáže, jak na tom jednotlivé sedací soupravy jsou.

Rozdílná kvalita sezení a trvanlivost potahové látky jsou prvky, které odlišují kvalitní sedačku od té levné. Správný tvar a výška sedačky. Použité materiály na výrobu sedačky. Ptejte se výrobce nebo prodejce na tyto parametry. Sedací souprava, na které se nedá pohodlně sedět, může být výsledkem, pokud toto podceníte.