777 959 920

Sedací souprava rohová Limone

Limone luxusní rozkládací sedací souprava. Tato sedací souprava je navržena s možností velké variability. Navíc můžete volit mezi rohovou sedací soupravou a sedací soupravou ve tvaru "U". Právě základní díl je pak doplněn dle přání zákazníků o komponenty, které vám nejvíce vyhovují. Pokud chcete rozkládací sedací soupravu, pak tento základní díl je vybaven možností rozložení sedací soupravy na lůžkovou úpravu.

Rozkládací sedací souprava Limone s úložnými prostory

V nabídce jsou až dvě otomanové části s možnostmi úložných prostorů. A ty jsou opravdu grandiózní. Získáte tak další úložné prostor pro  svou domácnost a to aniž zaberou samostatné místo v pokoji. Navíc pro mechanizmus úložných prostorů jsou použity pístové mechanizmy, které může ovládat snadno jedna osoba. Pokud hovoříme o funkčních stránkách této sedací soupravy je nutno zmínit také polohovatelné podhlavníky pro přizpůsobení k lenošení, sezené či jiné relaxaci. Tyto podhlavníky můžete přizvednout až do výšky 98 cm. Prostě pro komfortní opření.   

Sedací souprava má předepjaté, ocelové, vlnovcové pružiny v kombinaci s vysoce elastickou pěnou, což zajišťuje vysoký komfort pro sezení i ležení na této soupravě.

Luxusní prvky sedací soupravy Limone

K těmto prvkům bezesporu patří velmi elegantní a skvěle vyvedené područka, dále pak skvěle designově zpracované kovové nožky a možnost velkého výběru potahových látek včetně teflonové úpravy. A pochopitelně je nutno připomenout právě variabilitu této sedací soupravy, kdy každá může být originálním prvkem vaší domácnosti. Vy si vyberete komponenty a my vám je dáme dohromady. Nemusíte mít kompromisní sedací soupravu, ale takovou jakou jste chtěli. 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Sedací souprava Limone

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
30 450 Kč

Rohová sedací souprava Limone

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
23 800 Kč