777 959 920

Sedací soupravy 3+2+1

Sedací soupravy můžeme rozdělit opravdu na mnoho kategorií, ať již jde o rohové sedací soupravy, nebo kožené sedací soupravy. Takové dělení obvykle má svou logiku a najdete ji i na hlavních kategoriích každého e-shopu. Jsou však zde i další kategorie, které obvykle svou kategorii nemívají. Pokud pominu kategorii levné sedací soupravy, která je spíše marketingovým tahem, pak sedací soupravy 3+2+1 jsou právě tím sortimentem, které vlastní kategorii nemají, ale poptávka po tomto typu souprav rozhodně je.

Sedačky sestavy

Sedací soupravy 3+2+1 vlastně představují sestavu jednotlivých modulů sedacího nábytku. Číslo pak vyjadřuje  pro kolik osob je jednotlivý díl určen. Velmi častou variantou bývá právě varianta 3+2+1, ale neobvyklá není ani varianta 3+1+1. Protože však děláme jak variabilní sedací soupravy, tak i sedací soupravy na míru, můžete si vybrat i jakoukoliv jinou variantu. Právě sedací soupravy 3+2+1, či jejich jiná obdoba, jsou obzvláště vhodné do větších prostorů, kde mohou svým vzhledem a funkcí doplnit váš interiér.

Vybírejte však z celého našeho sortimentu kvalitních sedaček. Díky tradici a důrazu na pečlivost, získáte od nás sedací soupravy v prvotřídní kvalitě,stylu i designové úpravě..