777 959 920

Rozkládací Sedací Soupravy

Rozkládací sedací soupravy jsou velmi zadaným sortimentem v segmentu zboží sedací soupravy. Správně položená otázka tedy zní potřebuji tento typ sedacích souprav, nebo mi bude stačit varianta nerozkládací?. Pokud je pro vás sedací souprava rozkládací potřebná, pak je ještě na místě rozhodnout zda půjde o příležitostné nebo každodenní spaní. Menší obytné prostory někdy vyžadují šetřit s místem a právě rozkládací sedací soupravy pro každodenní spaní jsou jednou z možností jak šetřit místem. Zde tedy možná budete řešit spaní pomocí multi-funkce rozkládací sedací soupravy. 

Rozkládací mechanizmus a matrace alfa a omega této sedačky

Výběr rozkládací sedací soupravy pro každodenní spaní musíte začít požadavkem na kvalitní mechanizmus rozkládání. Každý den budete sedací soupravu rozkládat a skládat. Aby to vše bez úhony přežila je nutné použít kvalitní mechanizmus i za cenu vyšších nákladů. Vždy si vyzkoušejte pokud možno jak snadno danou sedací soupravu rozložíte a složíte. Pokud půjde o příležitostné spaní není nutné mít na rozkládací mechanizmus tak velké nároky.  

Druhou a ne v požadí je volba velmi kvalitní matrace (čalounění). I zde se musíte zaměřit na to, že na ní budete denodenně ležet a spát. Přičemž kvalita spánku se odráží na kvalitě života jako celku. I zde bude platit že levné rozkládací sedací soupravy neposkytnou kvalitní spánek, který potřebujete.

Rozkládací sedací soupravy funkce, které potěší

Každodenní spánek musí být kvalitní a proto vybavujeme naše rozkládací sedací soupravy kvalitní polyuretanovou pěnou v kombinaci s pružinami, které jsou obvyklé u klasických matrací používaných v postelích. Vždy si zjistěte jak je to u vámi zvolené rozkládací sedací soupravy. A minimálně právě tyto dvě kritéria mějte na mysli při výběru vaší sedací soupravy. Dopřejte si pohodlné a kvalitní spaní na našich kvalitních sedačkách.

Tyto sedací soupravy plní vlastně dvě funkce tedy funkci sedačky a také  postele. Pohodlně se usaďte k filmu nebo s přáteli nebo můžete zde také ležet nebo spát vy, vaši přátele nebo rodina. Návíc sedací soupravy často disponují i úložným prostorem. Rozkládací sedací soupravy mohou být buď kožené variantě nebo můžete vybrat z úchvatného množství typů a barev potahových látek.

Pokud váháte, nechte si od nás poradit zda volit  sedací soupravy rozkládací pro každodenní spaní nebo pro ty pro příležitostné spaní. Pečlivý výběr se vám odmění v podobě jak kvalitního sezení, tak i kvalitního spánku.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Sedací souprava Simba 3F+1+1

Sedací souprava Simba 3F+1+1
Pružiny bonel Vlnovcové pružiny
15 900 Kč

Sedací souprava Torino 3F+1+1

Luxusní sedací souprava Toríno
Silikonová výplň Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
30 600 Kč

Sedací souprava Fenix 3F+1+1

Sedací souprava Fenix
Pružiny bonel Vlnovcové pružiny
18 800 Kč

Sedací souprava Juvena 3F+1+1

Sedací souprava Juvena
Pružiny bonel Vlnovcové pružiny
18 600 Kč