777 959 920

Rozkládací Sedací Soupravy

Rozkládací sedací soupravy zboží, které ocení uživatel skoro každé sedací soupravy. Rozkládací sedací soupravy jsou velmi rozšířenou variantou na trhu z více důvodů. Je o elegantní řešení jak pro komfortní sezení, tak i jako náhrada klasické postele. Zde stojí za to rozhodnou zda půjde o občasné přespání nebo každodenní spaní. Rozkládací sedací soupravy se hodí například do menších bytů nebo jiných prostorů, kde potřebujete ušetřit obytný prostor a právě sedací soupravy s rozkládacím mechanizmem vám to umožní. A to bez ohledu zda půjde o občasné přespání nebo každodenní. 

Rozkládací mechanizmus co rozhoduje jeho volbu

Výběr rozkládacího mechanizmu rozkládací sedací soupravy je odvozen od četnosti užívání. Pro použití každý den musíte volit co nejkvalitnější mechanizmus rozkládání. Vždyť každý den budete sedací soupravu rozkládat a skládat. Jde o to jak jednoduše a jak dlouho bude fungovat. Volte ty kvalitní i za cenu vyšších nákladů. Vyzkoušejte si nebo se zeptejte jak snadno danou sedací soupravu rozložíte a složíte. U některých sedaček to jde i jednou rukou. Pokud půjde o občasné přespání není nutné mít na toto funkci tak velké nároky.  

Kvalita matrace také rozhoduje

Velmi kvalitní matrace (čalounění) znamená kvalitní vyspání. Jak se totiž vyspíte, takový bude i celý následující den. I zde platit zásada: levné rozkládací sedací soupravy neposkytnou kvalitní spánek, který potřebujete.

Rozkládací sedací soupravy od nás

Každodenní spánek musí být kvalitní a proto vybavujeme naše rozkládací sedací soupravy kvalitní polyuretanovou pěnou v kombinaci s pružinami, které jsou obvyklé u klasických matrací používaných v postelích. Vždy si zjistěte jak je to u vámi zvolené rozkládací sedací soupravy. A minimálně právě tyto dvě kritéria mějte na mysli při výběru vaší sedací soupravy. Dopřejte si pohodlné a kvalitní spaní na našich kvalitních sedačkách.

Tyto sedací soupravy plní vlastně dvě funkce tedy funkci sedačky a také  postele. Pohodlně se usaďte k filmu nebo s přáteli nebo můžete zde také ležet nebo spát vy, vaši přátele nebo rodina. Návíc sedací soupravy často disponují i úložným prostorem. Rozkládací sedací soupravy mohou být buď kožené variantě nebo můžete vybrat z úchvatného množství typů a barev potahových látek.

Pokud váháte, nechte si od nás poradit zda volit  sedací soupravy rozkládací pro každodenní spaní nebo pro ty pro příležitostné spaní. Pečlivý výběr se vám odmění v podobě jak kvalitního sezení, tak i kvalitního spánku.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Sedací souprava Simba 3F+1+1

Sedací souprava Simba 3F+1+1
Pružiny bonel Vlnovcové pružiny
16 700 Kč

Rozkládací sedací souprava Medan 3F+1+1

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
26 800 Kč

Sedací souprava Torino 3F+1+1

Luxusní sedací souprava Toríno
Silikonová výplň Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
32 050 Kč

Sedací souprava Fenix 3F+1+1

Sedací souprava Fenix
Pružiny bonel Vlnovcové pružiny
19 650 Kč

Sedací souprava Juvena 3F+1+1

Sedací souprava Juvena
Pružiny bonel Vlnovcové pružiny
19 550 Kč