777 959 920

Rohové sedačky

Rohové sedačky patří k nejrozšířenějším sedacím soupravám vůbec. Měřeno z pohledu konstrukce sedačky. Rohové sedačky mají několik výhod oproti klasickým sedacím soupravám tedy dvousedům či trojsedům. Mimo jiné jsou obvykle masivnější a tím pádem  stabilnější při běžném používání se vám nestane, že vám sedačka takzvaně "ujede". A pokud jde o sestavy, tak sestava dvousedu a trojsedu zabere více místa než rohová sedačka.

Rohové sedačky také mohou pěkně rozdělit větší obytnou místnost na dvě části. například na obývací část a pracovnu. V nabídce L.V. obchodní najdete celočalouněné rohové sedačky, tedy čalouněné i v zadní části trojsedu.   

Rohové sedačky rozkládací

Navíc rohové sedačky jsou velmi vhodné pro umístění jak rozkládacího mechanizmu v místě trojsedu, tak i pro umístění úložného prostoru pod dvoused. Rohové rozkládací sedačky pro každodenní spaní, tak mohou výborně posloužit, například pro startovací malé byty, kde obývací pokoj v noci přeměníte v ložnici pouhým rozložením rohové sedačky. Úložný prostor pak slouží pro odložení lůžkovin.  

Rohové sedačky a další vychytávky

Další zajímavostí od firmy L.V. Obchodní jsou podhlavníky pro rohové sedačky.  Tedy ne pouze opěrka zad, i když můžou být celkem vysoké. Podhlavníky jsou vyráběny ve dvou variantách. První, je takzvaný pevný podhlavník v rohové části a druhý typ podhlavníku je dokonce polohovatelný. Pří úplném postavení podhlavníku je pak výška 98 cm.

Dík tomu, že jsme přímými výrobci můžeme navíc nabídnout užší područky nebo výběr z opravdu velké škály potahových materiálů včetně teflonové úpravy nebo kožené varianty.   

Výsledkem bude mistrovské díly, které podtrhne a zvýrazní váš obytný prostor. Navíc nejde o levné napodobeniny, které by vám vydržely pouze po krátkou dobu.