777 959 920

Rohová sedací souprava Noemi

Další sedací souprava z naší dílny je rohová sedačka Noemi. Vyniká svou barevností, kterou můžete pochopitelně ovlivnit tím, že daný potahový materiál zvolíte při výběru sedačky. Rohová sedačka Noemi je vícefunkční sedačkou a můžete ji používat kromě její základní funkce také na příležitostné spaní. Zde je zvolen výsuvný systém, který snadno použije kdokoli aniž se příliš nadře s rozložením a složením lůžka.
Když jsme se zmínili o vícefunkční sedačce je jasné, že kromě funkce pro spaní má ještě něco dalšího v sobě. Tím je úložný prostor, umístěný v druhé části sedačky. Ten vhodně může posloužit pro uložení ložního povlečení pro danou sedací soupravu, nebo pochopitelně zde můžete ukládat jakékoliv věci jež si přejete.

Přestože, tyto sedací soupravy řadíme spíše k těm levnějším, materiál na její výrobu je vysoce kvalitní kombinace tvrdého a měkkého dřeva, spolu s dřevotřískou a pochopitelně také pružiny BONEL v kombinaci s vysoce elastickou PUR pěnou. Pamatujeme totiž na kvalitu, i když je skrytá pod povrchem.

 Noemi je sedačkou, kterou vám vyrobíme na požádání.  Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy nejen na sedací soupravu Noemi.