777 959 920

Rohová sedací souprava Nevada

Rohová sedací souprava Nevada je velmi zajímavou sedačkou a je zde použito zajímavé řešení. Pokud jde o část trojsedu, tak tuto můžeme rozložit na lůžko pro příležitostné spaní. Zvolené řešení vám umožní uložit své návštěvy a to ať se jedná o někoho z vaší rodiny či přátel. Toto opatření využijete především tehdy, když nedisponujete samostatným pokojem pro hosty a přesto rádi přijímáte návštěvy na více než jeden den. Kratší část sedací soupravy je sice na lůžkovou úpravu malá, ale i zde jsme našli řešení. Je zde umístěn šuplíkový úložný prostor. Kombinací těchto dvou částí sedačky maximálně využíváme možnosti dané sedací soupravy.

Sedací souprava Nevada má jednu opravdu skvělou vlastnost pro zvýšení komfortu. Jedná se o možnost přidání výsuvné opěrky hlavy k sedačce, kterou vám připevníme k vybranému opěráku. Opěrka hlavy, tedy podhlavník, jistě zvyšuje pohodu sezení o úroveň výše.

Sedací souprava je zhotovena z předpjatých, ocelových pružin v kombinaci s vysoce elastickým molitanem. Na opěráky je použita silikonová výplň, pro pohodlné opření. Navíc upravíme rozměr sedací soupravy dle vašich potřeb. Neváhejte nás kontaktovat.

Koupit Rohová sedací souprava Nevada