777 959 920

Rohová sedací souprava Nantes

Rohová sedací souprava Nantes ve dvou variantách, je další možností jak vybavit vaši domácnost. První možností, je levnější varianta bez možnosti rozložení sedací soupravy na lůžko pro příležitostné spaní. Tuto variantu bychom doporučovali pro ty, kteří mají možnost občasné návštěvy uložit například do pokoje pro hosty nebo pro ty, ke komu návštěvy jezdí jen na jeden den. Pro ostatní bychom doporučili rozkládací variantu této sedačky.

Rozkládací sedačka
Rozkládací sedací soupravy Nantes doporučujeme použít pro příležitostné přespání,buď návštěv, nebo i vy zde můžete občas přespat, pokud to situace v rodině vyžaduje, aniž bychom chtěli zabíhat do podrobností, proč tomu tak bude. Prostě ve vašem obývacím pokoji bude připraveno lůžko pro dva k okamžitému použití.

Levá nebo pravá
Jako u všech sedaček z kategorie rohové sedací soupravy je možnost volby levého nebo pravého provedení. Pomůckou pro rozlišení, která je levá a která pravá strana je toto: díváte-li se ze předu na sedačku tak po které straně ruky k vám vyčnívá menší část sedačky takové, je její provedení. Věnujte také pozornost výběru potahových látek.
Přejeme příjemný nákup.

Chcete koupit Nantes rohovou sedací soupravu ? Kontaktujte nás.