777 959 920

Rohová sedací souprava Fantazie

Rohové sedací soupravy jsou velmi populární. Proto jsme pro vás připravili další novinku. Je jí rohová sedací souprava Fantazie. Jde o sedací soupravu, kde jsme kladli důraz na líbivý vzhled v kombinaci s celkovým komfortem. Výsledkem je pak opravdu moderní sedací souprava. Všechny komponenty jsou pečlivě vybírány, a sedací soupravy pečlivě a precizně sestaveny, aby bylo zajištěno opravdu pohodlný odpočinek na sedačce.
 Velkou výhodou a zároveň netradičním řešením jsou polohovatelné podhlavníky, které doplňují klasické opěráky. Při úplném postavení podhlavníku je celková výška 98cm, což umožní opravdu pohodlné opření včetně opření hlavy.
 Tyto sedací soupravy jsou celočalouněné, tedy čalouněné i ze zadní strany, což umožní umístit sedací soupravu i do prostoru. Vybírat můžete jak z levé tak i pravé varianty a z mnoha typů potahů.
 Pokud má sedačka opravdu dobře sloužit není možné podcenit právě ty části sedací soupravy, které nejsou vidět, ale projeví se na pohodlném sezení. Vyzkoušejte sedací soupravu Fantazie a nebudete litovat.

Koupit Rohová sedací souprava Fantazie