777 959 920

Rohová sedací souprava Carmen

Rohové sedací soupravy Carmen můžete získat ve dvou základních variantách. Jedná se o rohové sedací soupravy v klasickém provedení a rohové sedací soupravy ve tvaru "U". Tento typ sedacích souprav obecně patří k nejrozšířenějším sedacím soupravám vůbec. Rohové sedací soupravy se totiž velmi hodí do obývacích pokojů, kde často vyplní rohovou část pokoje a tím plnohodnotně zaplní kouty místností, které by jinak byly velmi obtížně využitelné. 

Rohové sedací soupravy co ještě nabížejí

Co vám mohou rohové sedací soupravy nabídnout ? Rozhodnutí je na vás co vše chcete od sedací soupravy získat. Díky naší variabilní skládačce rohové sedací soupravě typu Carmen si vlastně tvar a velikost můžete určit sami. Tím tyto sedačky můžeme zařidit i do podskupiny variabilní sedací soupravy. Jejich variabilitu najdete u každé sedací soupravy tohoto jména v přiloženém fotu variant. Zároveň se dostanete před volbu zda půjde i o rozkládací sedací soupravu a zda oceníte úložné prostory u této sedačky. Vše je možné a určitě se domluvíme.

Rohové sedací soupravy ve tvaru "U"

Jistě jste si všimli, že tuto rohovou sedací soupravy jsme schopni vytvořit pro vás v netradičním, ale také oblíbeném tvaru do písmene "U". Je zde pochopitelně větší prostor pro sezení a také můžeme nabídnou ne jeden úložný prostor, ale rovnou dva. Jeden pak můžete využít na ložní věci a druhý na uskladnění například věcí sezoního charakteru. 

Pokud jde o potahové látky, tak budete mít spíše problém vybrat si z velmi širokého portfolia látek, a avíc můžete volit mezi klasickou potahovou látkou a potahovou látkou s teflonovou úpravou. 

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Sedací souprava Carmen

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
25 650 Kč

Rohová sedací souprava Carmen

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
24 850 Kč

Sedací souprava Carmen tvar U

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
34 200 Kč