777 959 920

PANTHEON

Variabilní sedací soupravy s názvem Pantheon jsou opět velmi povedené sedací soupravy, které vás nadchnou hned několika parametry. Předně je nutno uvést, že variabilní sedací soupravy lze přizpůsobit prakticky každé obytné místnosti, či jiného prostoru, kde potřebujete umístit sedací soupravu. V nabídce je mnoho základních variant jednotlivých segmentů sedací soupravy, které můžete kombinovat dle dispozicí vaší místnosti. Můžete se také s námi spojit a my vám pomůžeme se správnou kombinací.

Sedací soupravy Pantheon přednosti

Například výška sedací soupravy dosahuje 100 cm, a to z ní dělá opravdu vysokou komfortní sedací soupravu. Navíc je vybavena kvalitními výplněmi a vlnovcovými pružinami. Sezení i lenošení na sedacích soupravách pak je opravdu skvělým zážitkem. Opěráky jsou ze slikonové výplně. Sedací soupravy jsou celočalouněné tedy i ze zadu, je velmi užitečné pokud chcete sedací soupravu postavit do prostoru.

Varianty sedacích souprav

Sedací soupravu Pantheon je možné získat v několika variantách a to s rozkládacím mechanizme pro potřeb spaní, sedací soupravu můžeme pro vás také vybavit úložným prostorem.

Barevné varianty sedacích souprav

Pokud se podíváte do možností výběru potahových látek, zjistíte, že je zde opravdu široká škála těchto látek a to včetně potahových látek s teflonovou úpravou.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Rohová sedací souprava Pantheon

Sleva 40 %
Silikonová výplň Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
33 600 Kč