777 959 920

Otázky k nákupu sedací soupravy

Je opravdu možné objednané zboží vrátit do 14 dnů od jeho převzetí?
Na dodané zboží se vztahuje 14 denní ochranná lhůta, ve které máte nárok zboží bez udání jakýchkoliv důvodů nepoužité, nepoškozené a v originálním balení vrátit zpět a požadovat vrácení peněz ve výši ceny zboží. Dopravné a další náklady spojené s realizací zakázky jdou na vrub zákazníka.

Můžeme si zboží před objednáním někde prohlédnout?
Tato varianta je možná, ale je třeba se předem informovat, zda zboží, o které máte zájem je aktuálně vystavené v některé z našich kemenných prodejen.

Můžeme u Vás nakoupit i na splátky?
Ano. Máte možnost vyplnit online žádost, kdy při vyplňování údajů v pokladně zvolíte "Koupit pomocí splátkového prodeje ESSOX LITE" a jste srozumitelně krok po kroku vedeni až k odeslání vyplněného formuláře.

Odpovídají obrázky zboží skutečnosti?
U veškerého nabízeného zboží se snažíme o co nejvěrnější vyobrazení, tzn. že fotografie jsou před svým zařazením zkontrolovány se skutečností a pokud nalezneme jakékoliv větší odlišnosti, jsou výrobky přefoceny. To se týká i potahových materiálů. Nejde jen o ochranu zákazníka, ale i o ochranu nás jako dodavatele, neboť tímto předcházíme zbytečnému vracení zboží v zákonem garantované 14 denní ochranné lhůtě.

Je nabízené zboží kvalitní?
Vždy se snažíme dodržovat nejpřísnější kritéria při výrobě a výběru jednotlivého zboží, neboť jako již u výše zmíněného bodu jde především o naši ochranu. Nesnažíme se nabídnout velké množství zboží, ale nabízíme zboží, které jsme si sami ověřili, a kterému maximálně důvěřujeme. S tím souvisí i minimální počet reklamací. Pokud v průběhu prodeje zjistíme u jakéhokoliv výrobku větší množství reklamací (více než 1% z celkového prodeje výrobku), výrobek je okamžitě vyřazen z nabídky.

Doprava zdarma?
Doprava je zdarma, pokud celkový objem objednávky přesáhne 20.000,- Kč vč. DPH, a to po celém území CZ. Při objednávkách do 20.000,- Kč vč. DPH účtujeme paušální cenu za dopravu 290,- Kč vč. DPH.