777 959 920

Kožené Sedací Soupravy

Kožené sedací soupravy nabízí neskutečný zážitek. Sedací soupravy z kvalitní pravé kůže dodají obytnému prostoru luxusní vzhled ať již je to u vás doma nebo kancelářských pro prostorách či v zařízení pro rekreaci a odpočinek. Relativně vyšší pořizovací cena se rozhodně vrátí. Ano to cena je mnohonásobně vrácena vlastnostmi jako je delší životnost, luxusní vzhled a lepší údržba.  

Kožené sedací soupravy jsou vhodné i pro lidi trpícími alergickými reakcemi na prachové a pylové části. Ty se v takových sedačkách vůbec neusazuje, právě díky struktuře pravé kůže. Veškeré částice na rozdíl od klasických potahových látek  zůstávají na povrchu a snadno je odstraníte.

Další předností kožené sedací soupravy  je její snadná údržba, včetně likvidace různých nehod typu vylité tekutiny či potřísnění jídlem. Kožené sedací soupravy tak zůstávají stále jako nové. 

Kožené sedací soupravy - jejich údržba

Přestože je kůže velmi odolná a trvanlivá dopřejte ji následující péči:

  1. Kožené sedací soupravy nevystavujte přímému slunečnímu světlu a neumisťujte je v blízkosti tepelných zdrojů.
  2. Otírejte ze sedačky prachové částice, a 4 x ročně pak ošetřete kůží speciálními přípravky na kůži
  3. Pokud impregnujete sedací soupravu používejte speciální vyživovací emulze určené na kůži, ty obsahují správný poměr tukové a zvlhčující výživy
  4. Neexperimentujte, pokud si nevíte rady, obraťte se na nás  - poradíme vám jak zachovat sedací soupravu ve vynikající podobě.
     


Lidové rady na různých diskusních fórech nezajistí to co potřebujete. Tyto rady totiž nejsou vždy v souladu s tím co je nejlepší pro vaší sedačku. Pamatujte, že i když skvrna ze sedačky zmizí může zmizet i samotná kůže.

Kožené sedací soupravy nejsou jedinou alternativou pro luxusní sedací soupravy, pokud hledáte tento sortiment máme pro vás také řešení. Najdete je například v kategorii sedací soupravy na míru

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Kožená sedací souprava Simba 3F+1+1

Pružiny bonel Vlnovcové pružiny
33 300 Kč

Kožená rohová sedací souprava Fantazie

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
55 700 Kč

Kožená rohová sedací souprava Fantazie

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
57 500 Kč