777 959 920

Kožené Rohové Sedací Soupravy

Kožené sedací soupravy v rohovém provedení. Elegantní řešení vašeho bydlení. Chcete-li dopřát svému interiéru luxusní nádech, můžete využít naší nabídku a volit z kategorie kožené rohové sedací soupravy. Právě kombinace kvalitního zpracování konstrukce sedací soupravy a koženého materiálu na potah sedačky dosáhne tohoto cíle.  Naše kožené sedací soupravy díky dlouholetým zkušenostem z jejich výroby nepostrádají tyto sedací soupravy prvek vysokého komfortu a velice pohodlného sezení.

Výhody kožené sedací soupravy 

Kůže pro sedací soupravy představuje kombinaci luxusního materiálu s dlouhou životností. Kožený materiál odolává velmi dobře opotřebení  i při zvýšeném zatížení. Při dodržení jednoduchých rad a tipů, bude sedačka stále jako nová. Údržba povrchu sedací soupravy je snadnější než u jiných potahových materiálů. Většinu nehod zvládnete odstranit hadříkem a to bez následků v podobě skvrn. Kožené sedací soupravy se mohou jevit jako cenově náročnější investice, ale s ohledem na trvanlivost je to investice více něž rozumná.

Výhody rohové sedací soupravy

Rohová varianta kožených sedacích souprav velmi vhodně řeší příležitostné či pravidelné spaní na sedačce. Díky této variantě můžeme sedací soupravu rozložit na lůžka a zároveň můžeme získat úložný prostor pro uschování lůžkovin. Pochopitelně si můžete volit zda chcete rozkládací variantu s úložnými prostory, pouze rozkládání, pouze úložné prostory. a nebo rohovou sedací soupravu bez všech těchto doplňků.  

Kožené rohové sedací soupravy můžete vybírat z více variant barevného provedení a protože jsme výrobci, tak pochopitelně můžete vybrat levou nebo pravou variantu sedací soupravy. Rádi vám poradíme s výběrem a vaše představy a podněty můžeme zapracovat do finálního výrobku.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Kožená sedací souprava rohová Nevada

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
67 300 Kč

Kejsi kožená rozkládací rohová sedací souprava

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
35 300 Kč

Kožená rozkládací rohová sedací souprava Miami

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
35 200 Kč

Kožená rozkládací rohová sedací souprava Bali

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
37 350 Kč

Kožená rohová sedací souprava Fantazie

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
55 700 Kč

Kožená rohová sedací souprava Fantazie

Vlnovcové pružiny Vysoce elastická pěna
57 500 Kč