777 959 920

Kejsi sedací souprava malých rozměrů

Rohová sedací souprava Kejsi je opět konstruována podle přání našich zákazníků. Tato rohová sedací souprava byla navržena s ohledem na zákazníky, kteří hledají vysoký komfort a přitom potřebují sedačku menších rozměrů. Zákazníci, kteří si koupí sedací soupravu Kejsi však nejsou ochuzeni o funkce, které jsou běžné u objemnějších sedaček. Jde především o to, že i tato sedačka je z kategorie rozkládací sedací soupravy, to znamená, že disponuje rozkládacím, potažmo vysouvacím systémem pro příležitostné spaní. Navíc má i úložné prostory v rohové – otomanové části sedačky.

Kvalita i pod povrchem
Pro výrobu této sedací soupravy používáme kombinaci materiálů, které zajistí maximální komfort a kvalitu. Což znamená, že nepoužíváme pouze dřevotřísku, ale i tvrdé a měkké dřevo tam kde ho je potřeba. Na opěráky jsou použity polštáře s kvalitní pevnou PUR pěnovou výplní, nejedná se tedy o levnou granulovanou výplň. Sedací soupravy Kejsi jsou celočalouněné, tedy i ze zadu a tak je bez problémů můžete umístit i do prostoru a ne jen přisunuté ke stěně, jak to u některých sedaček bývá.

Ve výsledku to znamená, že nekupujete nějakou levnou napodobeninu, ale opravdu kvalitní sedací soupravu. Výběr je jako obvykle mezi levou a prvou variantou. Barevné provedení jak samotné sedačky, tak i barvy dřevěných nohou můžete vybrat z nabízených vzorů.

Sedací souprava je vystavená na prodejně v Hodoníně.

Koupit Kejsi kožená rozkládací rohová sedací souprava