777 959 920

Čalouněné postele

Čalouněné postele jsou novým sortimentem našeho obchodu. Jsme přímým výrobcem těchto postelí, a protože máme s čalouněným nábytkem velmi bohaté zkušenosti, každá z postelí je kvalitně provedená. Jde vždy o to použít na čalouněnou postel kvalitní materiály, aby postele vydržely dlouhou dobu v prvotřídním stavu. Čalouněnou postel dodáváme bez matrací a to i vzhledem i individuálnímu přístupu každého zákazníka. Míte tedy možnost si vybrat matraci, která je pro vás ideální, nebo použít matraci, kterou máte již doma.

Čalouněné postele - materiály

Základními materiály pro čalouněné postele pokud jde o korpus tak používáme kvalitní lamino s dlouhou životností. Pro větří stabilitu a pevnost používáme vyztužovací hranoly a desky z masivního dřeva. Čalouněnou dvoupostel tvoří dvě samostatné postele pevně spojené k sobě, tím vzniká další zesílené místo pro opravdovou pevnost celé postele. Rám postele je pak z železných profilů doplněný dřevěnými lamelami položenými velmi blízko sebe. Pokud máte raději měkčí lůžko je možné část lamel odebrat. Tímto opatřením zajistíme, že naše čalouněné postele může využívat velmi široký sortiment zákazníků. A samotný kovový rám je postaven na mechanizmu z plynových pístů. Tímto opatřením se snadno dostanete k úložným prostorům, které jsou samozřejmě odvětrané. 

Varianty čalouněných postelí

Diky tomu, že jsme přímými výrobci je možné vybrat barvu čalounění přesně podle vašich představ. Tak širokou nabídku barev a potahových materiálů včetně teflonových úprav budete velmi těžko hledat jinde.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců